Το RUN TOGETHER powered by SAUCONY διεξάγεται κάθε χρόνο σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη.
Ο καθένας μπορεί να τρέξει
Ανεξάρτητα από το δρομικό επίπεδο ή την φυσική κατάσταση, ο καθένας μπορεί να απολαύσει το τρέξιμο μαζί με τα αγαπημένα του πρόσωπα, σ’ έναν αγώνα δρόμου «φτιαγμένο» για την παρέα.
Στόχος είναι να τρέξουμε μαζί
Στο RUN TOGETHER στόχος δεν είναι ο χρόνος τερματισμού και οι επιδόσεις αλλά οι συμμετέχοντες να τρέξουν ΜΑΖΙ, σε ζευγάρια, παροτρύνοντας τον κολλητό τους, το ταίρι τους, τον γονιό ή το παιδί τους, και να διασκεδάσουν τρέχοντας.
Τρεις διαδρομές 3, 6 και 9χλμ
Στο RUN TOGETHER powered by SAUCONY επιλέγουμε να τρέξουμε μεταξύ 3 αποστάσεων, των 3, 6 και 9 χλμ.
Για να σας εξασφαλίσουμε καλύτερες υπηρεσίες, στο site μας χρησιμοποιούμε cookies. Μπορείτε να απενεργοποιήσετε τα cookies χρησιμοποιώντας τις ρυθμίσεις του φυλλομετρητή σας. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.